Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині ОП-ЗЖ разом з жителями бореться за порятунок курортного Мелекіного

У курортному Мелекіному на Донеччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ разом з мешканцями селища вимагають встановити заборону на безконтрольний видобуток глини, яка вже призвела до стихійного виникнення зсувних процесів, які загрожують життю людей і домогосподарствам.

 

«Жителі Мелекіного під Маріуполем змушені постійно ремонтувати, а часто й залишати свої будинки через зсувні процеси, які почалися внаслідок неконтрольованого видобутку глини на ділянці старої Мелекінської траси. Внаслідок дій невстановлених осіб був порушений безпечний шар ґрунту, який стримував вплив підземної річки на навколишнє природне середовище і ландшафт. При демонтажі покриття старої дороги також були знищені траншеї для системного стоку води у нижню точку – в Азовське море», - розповів про надзвичайну ситуацію депутат Маріупольської райради Віталій Іщенко.

Він також додав, що після численних дощів тут неодноразово спостерігалися лавиноподібні зсуви глини, кінцевим пунктом яких стали подвір'я місцевих жителів. В результаті на верхніх вулицях селища десятки домогосподарств пошкоджена або повністю зруйнована.

Зі слів депутата Маріупольської райради від ОП-ЗЖ Олексія Попова, фракція ОП-ЗЖ спрямувала низку депутатських запитів до правоохоронних та наглядових органів, а також до місцевих органів влади: керівництву Мангушської ОТГ, Маріупольської райадміністрації, Маріупольської райради з вимогою негайно втрутитися в ситуацію, щоб не допустити виникнення надзвичайної ситуації, яка може призвести до загибелі людей.

«Жителі Мелекіного доведені до відчаю, вони готові виходити на протести, готові блокувати трасу в напрямок Маріуполя. Під час зустрічі ми запевнили людей, що наші депутати зроблять все необхідне, щоб захистити права мелекінців і домогтися повної заборони на видобуток глини на даній ділянці», - підкреслив депутат Маріупольської райради від ОП-ЗЖ Олексій Попов.

Опубліковано: 23 липня 2021
×
Приєднатися