Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

На Донеччині на Покрова жінки-депутати передали допомогу міським соціальним установам

У Краматорську на Донеччині на Покрова Пресвятої Богородиці депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ разом із представницями міжфракційної групи «Жінки. Мир. Безпека» Краматорської міської ради, відвідали з гуманітарною місією ряд соціально значущих міських установ.

"Сьогодні день, коли відзначається один з найбільш шанованих у народі свят. Вітаються добрі і благородні справи. Тому ми разом із жінками зібрали і передали благодійну допомогу для дітлахів із Центру соціально-психологічної реабілітації, малюкам до дитячої лікарні та в обласний перинатальний центр. Своєю акцією ми хочемо привернути увагу до дітей, які опинилися в складній життєвій ситуації, особливо - дітям, від яких відмовилися  батьки, а також хочемо підтримати жінок, які сьогодні виконують свій материнський обов'язок. Пресвята Богородиця є небесною заступницею, але на землі у неї обов'язково повинні бути помічниці. В наших силах зробити цей світ кращим і добрішим", - зазначила керівник фракції ОП-ЗЖ у Краматорській міській раді Світлана Фоміна.

За словами депутата від ОП-ЗЖ Марії Голуб, під час відвідування соцоб'єктів депутати ще раз побачили в яких непростих умовах доводиться щодня працювати нашим медикам.

"Ми поспілкувалися із лікарями та медичними працівниками, уточнили їх потреби. Як депутати міської ради будемо ініціювати розгляд цих питань на профільній комісії, намагатися підтримати медиків і надати їм необхідну допомогу. Об'єднавши зусилля, ми продовжуємо працювати", - зазначила Марія Голуб.

Нагадаємо, у Краматорську з ініціативи депутатів міськради від ОП-ЗЖ, учасниць Національної платформи «Жінки за Мир», ініціатором якої виступила народний депутат України Наталія Королевська, створена міжфракційна група «Жінки. Мир. Безпека».

Опубліковано: 15 жовтня 2021
×
Приєднатися