Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

«Ми цій пам'яті вірні»: Команда «ОПЗЖ» в Дніпропетровській області привітала ветеранів з Днем Перемоги

Напередодні святкування 76 річниці Дня Перемоги, представники політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» в Дніпропетровській області зустрілися з учасниками Великої Вітчизняної війни та привітали їх з цією знаменною датою. В даний момент в Дніпрі і області проживає 639 ветеранів, вік яких давно перетнув 90-річний рубіж. Кожному з них, з побажаннями здоров'я, гарного настрою і сил, представники «ОПЗЖ» подарували вітальні набори.

«З вдячністю в серцях ми низько вклоняємося ветеранам. Завдяки їм ми маємо можливість знати правду про ту страшну війну... Ми зобов'язані пам'ятати, якою ціною дісталася перемога і шанувати пам'ять про переможців», - підкреслив керівник Дніпропетровської обласної парторганізації «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман.

«Пройде ще трохи часу, і про події тих років розповідатимуть лише документи, речі, фотографії та спогади, записані нащадками зі слів ветеранів. Ось чому так важливо встигнути ще раз приділити увагу і проявити турботу про тих, хто ще живий», - вважають партійці.

«Завдяки відвазі і мужності цих людей ми живемо. І тепер наш обов'язок - піклуватися і допомагати ветеранам. Ми вже багато років тісно співпрацюємо з міською ветеранською організацією і ми завжди раді допомогти їм», - резюмував керівник Дніпровської міської парторганізації «Опозиційна платформа - За життя» Сергій Нікітін.

 

Опубліковано: 7 травня 2021
×
Приєднатися