Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Молодь Херсона організувала допомогу самотнім пенсіонерам

Молоді активісти партії об'єдналися і створили в Херсоні ініціативну групу для допомоги людям похилого віку, самотнім пенсіонерам.

Продуктові набори були роздани літнім херсонцям, які знаходяться в групі ризику зараження коронавірусною інфекцією.

 «Це обов'язок будь-якої нормальної людини - допомагати тим, хто зараз в цьому має особливу потребу. У важкі часи є два шляхи. Один - це деградація і скочування до первісних інстинктів, інший - реальний патріотизм, гуманність і взаємовиручка. Яким шляхом піти сьогодні кожен вирішує сам. Ми вибрали шлях допомоги і підтримки», - сказав один з ініціаторів акції Юрій Стельмашенко.

Зараз формуються списки самотніх громадян, які потребують допомоги, яким активісти планують розвести набори найближчим часом.

 «Сьогодні всі люди опинилися в дуже складній ситуації - страх і паніка перед епідемією, що буде, якщо введуть надзвичайний стан? Що буде з продуктами, ліками, і взагалі, як і за що жити далі? Тому будь-яка допомога і підтримка, особливо для літніх і самотніх людей, зараз дуже важливі. А об'єднавшись для добрих справ, я впевнений ми переможемо і епідемію, і самозванців від політики», - підкреслив глава Херсонської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Єгор Устинов.

Опубліковано: 24 березня 2020
×
Приєднатися