Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Молоді – дорогу і заохочення: в Мукачеві у приймальні нардепа відзначили переможців правової олімпіади обласного рівня

Напередодні, 12 лютого, у Мукачеві, у приймальні народного депутата України, лідера політсили «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука вітали школярів-старшокласників.

Семеро учнів мукачівської НВК № 6 стали кращими на олімпіаді з правознавства обласного рівня.

За ініціативи народного депутата Віктора Медведчука лідер Закарпатського осередку «Опозиційної платформи – За життя» (далі ‒ ОПЗЖ) Іван Чубирко привітав обдаровану молодь, а також вручив школярам-розумникам матеріальне заохочення.

 

Також з цієї нагоди влаштували чаювання, під час якого Іван Чубирко мав змогу поспілкуватися з юними переможцями та їхнім наставником, а вони мали можливість розповісти про свої здобутки та плани на майбутнє.

До речі, переможці олімпіади завітали в офіс ОПЗЖ у Мукачеві в супроводі свого вчителя з історії та правознавства Віктора Томашовича Машики. Він свого часу навчав і нинішнього очільника Закарпатського осередку ОПЗЖ Івана Чубирка.

Насамкінець, зазначимо, що у напружених олімпіадних перегонах на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти за звання найкращого знавця права змагалися 55 учнів 9‒11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області.

Серед них кращими стали семеро школярів-старшокласників із Мукачева, учні НВК №6 здобули такі нагороди:

 

Нагорода І ступеня:

– Дребужан Світлана, 10-й клас

– Кекляк Богдан, 11-й клас

– Марич Ангеліна, 9-й клас

 

Нагорода ІІ ступеня:

– Нейметі Едуард, 11-й клас

– Форостяк Каміла, 10-й клас

 

Нагорода ІІІ ступеня:

– Жеребак Мирослава, 9-й клас

– Ковач Ярослав, 9-й клас

Слід також зауважити, що, за словами юних правознавців, на цьому зупинятись вони не збираються, натомість і надалі працюватимуть над собою та примножуватимуть свої знання задля майбутніх перемог.

Опубліковано: 13 лютого 2020
×
Приєднатися