Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Сергій Льовочкін: Мінімальна пенсія повинна відповідати реальному прожмінімуму

Мізерне збільшення прожиткового мінімуму, проведене владою з 1 липня, є подачкою, адже прожитковий мінімум в бюджеті нинішнього року занижений наполовину в порівнянні з фактичним. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Льовочкін, коментуючи соціально-економічну ситуацію в країні напередодні виборів.

«Зростання прожиткового мінімуму з 1853 до 1936 гривень – це надбавка в 67-91 гривень для низки категорій наших громадян, яка виглядає насмішкою в ситуації, коли гривню вже перевели в розряд дрібниці. Фактичний прожитковий мінімум за офіційними даними Мінсоцполітики становить 3691 гривню, але влада не хоче виконувати навіть ті мінімальні стандарти, які сама визначає», – заявив Сергій Льовочкін.

Політик також повідомив, що мінімальна пенсія підвищена на 67 гривень і становить тепер 1564 гривні, тобто збільшення доходів склало 2 грн 20 коп. в день.

«Цинізм ситуації полягає в тому, що після всіх «підвищень» пенсій, на чому піариться сьогодні влада, мінімальна пенсія за віком в реальному доларовому вираженні залишається більш ніж на третину нижчою рівня кінця 2013 року. Упевнений, що новий уряд, обраний після виборів, виправить ситуацію. Мінімальна пенсія та інші виплати повинні відповідати реальному прожмінімуму», – підсумував Сергій Льовочкін.

Опубліковано: 17 липня 2019
×
Приєднатися