Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Михайло Наконечний: Напад на приймальню ОП-ЗЖ - це свідчення сплеску нетерпимості і насильства, що відбуваються в країні

У понеділок, 29 червня, на приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Києві було скоєно напад. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив член Політради партії Михайло Наконечний.

«Напад на нашу приймальню в Києві - не просто акт агресії проти окремо взятої партії. Це частина наростаючої загрози нетерпимості і насильства, які з новою силою захлиснули нашу країну», - вважає опозиційний політик.

Він зазначив, що напади войовничих молодиків стали небезпечною тенденцією по всій Україні.

«Побиття людей на вулицях, погроми і ксенофобські висловлювання народних депутатів – небезпечна тенденція, яку ми зобов'язані припинити. Я не залишуся осторонь і не буду мовчати», - зазначив Михайло Наконечний.

Опозиціонер звернувся із заявою у поліцію і пообіцяв тримати ситуацію на контролі.

«Я звернувся до правоохоронців з вимогою знайти і покарати нападників на партійну приймальню. Не тому що нам шкода вікон, а тому що розгнуздане хуліганство має бути припинено. Ті, хто так чинить, повинні знати, що їх чекає відплата. Тільки так ми наведемо порядок у своїй країні», - резюмував Михайло Наконечний.

Опубліковано: 30 червня 2020
×
Приєднатися