Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Михайло Литвиненко: Замість реальної боротьби з епідемією коронавірусу влада знову проводить соціальні експерименти

Замість реальної боротьби з епідемією коронавірусу влада знову проводить соціальні експерименти, вважає депутат Кіровоградської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ –  ЗА ЖИТТЯ Михайло Литвиненко.

Опозиційний політик різко розкритикував нові правила перевезення пасажирів на міжрегіональному рівні, що вводяться з 21 жовтня 2021 року.

«Багато жителів міста Світловодськ, селища Власівка та Великоандрусівської територіальної громади Кіровоградської області кожен день їздять на роботу чи навчання до Кременчука сусідньої Полтавської області. Відповідно до нових правил звичний для багатьох щоденний маршрут буде доступним лише за наявності документів про вакцинацію, чи результатів ПЛР-тесту, що дійсний лише 72 години», – заявив депутат.

«Ситуація дуже сильно нагадує минулорічні заборони на прогулянки в парках, які згодом влада визнала психологічним тиском на громадян. В нинішніх умовах необхідно покращувати фінансування медичних закладів і створювати комфортні умови для вакцинації, а не обмежувати людей в правах», – підвів підсумок Михайло Литвиненко

Опубліковано: 14 жовтня 2021
×
Приєднатися