Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Місцеві депутати від ОП-ЗЖ звернулися до Юрія Бойка з проханням захистити інтереси громади

15 вересня під час робочою поїздки на Полтавщину Співголова партії Юрій Бойко провів низку зустрічей. До Кам’янопотоківської ОТГ приїхав партактив Полтавщини – депутати від ОП-ЗЖ всіх рівнів.

Обговорили болючі для громади питання, серед яких: земля, податки, за рахунок яких наповнюється бюджет громади та будівництво дороги з мостовим переходом, який проходитиме по землях ОТГ.

Як зазначила голова Кам ’янопотоківської об’єднаної громади Анна Самойлюк, дуже важливим для ОТГ є питання податків, адже згідно з Податковим кодексом, люди сплачують їх там, де зареєстровані підприємства, на яких вони працюють.

«На сьогодні мешканці нашої громади їздять працювати до Кременчука, до інших міст та районів області і там сплачують податки. Але для забезпечення нормальної життєдіяльності громад, їхнього розвитку потрібні гроші. І було б правильно, аби податки люди сплачували там, де вони живуть, а ці кошти наповнювали бюджети громад. Можливо за умов децентралізації потрібно було б внести зміни до Податкового кодексу», – зазначила голова ОТГ.

Також просили у Юрія Бойка взяти на депутатський контроль будівництво автомобільної дороги Полтава-Олександрія з мостовим переходом, який йде з міста Горішні Плавні територіюєю Кам’янопотоківської сільради. Це будівництво суттєво зачіпає інтереси і самої громади, і її мешканців.

«За звітом Служби автомобільних доріг, цей мостовий перехід хочуть протягти як державне будівництво, але за рахунок невідомого приватного інвестора. І за цим же звітом по закінченню будівництва всі дороги з мостовим переходом переходять у повне підпорядкування інвестора. Але, по-перше, нікому не відоме прізвище цього інвестора, по-друге, це будівництво тягне за собою вилучення 140 приватних ділянок наших громадян і великого масиву земель різних форм власності, що розташовані на території сільради, які дуже суттєво вливають на формування бюджету сільради», – розповів Співголові партії депутат Роман Винник.

Всі питання Юрій Бойко взяв на особистий контроль і подякував команді опозиціонерів Полтавщини за відповідальність і державницький підхід до роботи.

Опубліковано: 15 вересня 2021
×
Приєднатися