Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Усі заяви Зеленського спрямовані на одне ‒ зірвати Мінські домовленості

 

Команда президента України Володимира Зеленського намагається зірвати мирні домовленості в рамках «нормандського формату». Про це голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись із журналістами в кулуарах Верховної Ради.

«Ми ("Опозиційна платформа За життя". ‒ Прим. ред.) не голосували, тому що категорично проти вступу України до НАТО. Ми неодноразово про це заявляли, і це програма нашої партії "Опозиційна платформа ‒ За життя". До того ж, ми вважаємо, що подібні дії, які відбулися вчора (а треба почати із заяви, яку було зроблено трьома фракціями під час пленарних засідань з приводу так званих червоних ліній для пана Зеленського та його команди, яка братиме участь в засіданні глав держав "нормандського формату"), є провокаційними напередодні такої зустрічі, тому що всім добре відомо, як ставляться до НАТО, наприклад, у Донецьку і у Луганську, з якими ми намагаємося мирно врегулювати ситуацію, з якими ми хочемо провести обмін і звільнити наших громадян, з якими ми хочемо розв'язати всі проблеми, для того щоб Донбас повернувся в Україну, а Україна ‒ на Донбас», ‒ сказав він.

«Або ставлення до НАТО, припустимо, того ж пана Макрона, який нещодавно заявив про те, що НАТО перебуває в комі. Або ставлення РФ до НАТО. І ось з урахуванням усіх цих обставин, з урахуванням того, що ми знаходимося напередодні зустрічі в "нормандському форматі", відбувається подібне прийняття заяв, постанови ВР про прискорення кроків, спрямованих на інтеграцію України до НАТО. Я думаю, що це чистої води провокація, втім, провокацією треба називати і вчорашню заяву пана Пристайка в Лондоні на засіданні Атлантичної ради на конференції по НАТО, де він порівняв Росію і тероризм як єдине ціле, як найвищий рівень, на державному рівні, політику терору для Росії», ‒ додав нардеп.

«Втім, як і заява самого пана Зеленського, яку він зробив, коментуючи зарубіжним ЗМІ, таким як Time, Le Monde, "Газета виборча", своє ставлення до Мінських угод, які він вважає неправильними, з якими він не згоден, зокрема, у питаннях проведення виборів, установлення контролю на кордоні між Росією та Україною. Я думаю, що це все ланки одного ланцюга, спрямовані на одне ‒ на те, щоб зірвати Мінські домовленості, їх затвердження в рамках "нормандського формату", який має відбутися 9 грудня», ‒ резюмував Медведчук.

Опубліковано: 6 грудня 2019
×
Приєднатися