Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: В Україні продовжують розпоряджатися націонал-радикали

Націонал-радикали і так звані активісти використовують в Україні механізми неправової держави – механізми сили і тиску на владу в тих чи інших питаннях. Про це на брифінгу біля Верховної Ради заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

На жаль, зазначив політик, їм це вдається.

«Ми бачимо сьогодні дії Зеленського та його команди, які під тиском націонал-радикалів і так званих активістів не роблять того, що повинні були і зобов'язані робити. Йдеться і про питання, пов'язані з мирним врегулюванням на Південному Сході України – на Донбасі, і про питання, пов'язані з тією же російською мовою та багатьма іншими проблемами, які не розв’язує влада. Не розв’язує через побоювання тієї реакції, яку може продемонструвати вулиця», – пояснив Медведчук.

Парламентарій нагадав про цинічне побиття в Харкові представника «Партії Шарія».

«Дякувати Богові, що правоохоронні органи з хуліганства перекваліфікували справу на замах на вбивство. Тому що всі ознаки, до яких є доступ через засоби масової інформації, свідчать про те, що це дійсно був замах на вбивство. Саме з цією метою діяли так звані націонал-радикали для того, щоб помститися. І при цьому немає реакції Президента», – обурений Віктор Медведчук.

Також, додав нардеп, зафіксовано чимало випадків нападів на офіси «неугодних» партій, зокрема і партії «Опозиційна платформа – За життя».

«Постійно цинічно намагаються облити фарбою, зруйнувати або завдати іншої шкоди офісам "Опозиційної платформи – За життя". Неодноразові напади на офіси опозиційних партій – свідчення того, що продовжують розпоряджатися націонал-радикали, і влада нічого не може або не хоче з цим робити», – резюмував Віктор Медведчук.

Опубліковано: 1 липня 2020
×
Приєднатися