Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Медведчук у Страсбурзі презентує європарламентарям мирний план врегулювання кризи на Донбасі

17 липня у Страсбурзі в Європарламенті Віктор Медведчук, голова Політради партії «Опозиційна платформа — За життя», презентує мирний план — План-концепцію врегулювання кризи на Південному Сході України.

Перед зустріччю з європарламентарями Віктор Медведчук, відповідаючи на запитання журналістів, розповів про мирний план: «...Ми вважаємо, це реальний план, тим більше цей план був узгоджений свого часу в Донецьку, Луганську і в Москві, і всюди це сприйнято як переговорна позиція для досягнення миру і припинення бойових дій. Сьогодні я детально розповім депутатам Європарламенту про це».

У зустрічі з Віктором Медведчуком беруть участь депутати Європарламенту, що представляють Великобританію, Францію, Німеччину, Угорщину, Болгарію, Іспанію, Латвію, Словаччину.

Також Віктор Медведчук зазначив, що План-концепцію було затверджено 29 січня на Всеукраїнському надзвичайному з'їзді партії «Опозиційна платформа — За життя»: «Цей план розміщений у нас на відповідних сайтах».

Відповідаючи на запитання представників ЗМІ про те, чому і стара, і нова влада Києва гальмує виконання Мінських угод, Віктор Медведчук заявив: «Мабуть, причина одна — відсутність політичної волі для вирішення сьогодні конфлікту на Сході України і для досягнення миру. Це завдання було пов'язане в діях колишньої влади в першу чергу з тим, що колишня влада не хотіла цього миру, тому що сповідувала політику антиросійської істерії та печерної русофобії й їм не підходив мир на Донбасі. Більш того, ці люди, на Донбасі, ніколи б за них не голосували, тому вони зайняли таку позицію — вичікувальну, позицію ні миру, ні переговорів для того, щоб припинити бойові дії».

Нагадаємо, 29 січня на Всеукраїнському надзвичайному з'їзді партії «Опозиційна платформа — За життя» був представлений План-концепція врегулювання кризи на Південному Сході України.

Зокрема, голова Політради партії Віктор Медведчук, представляючи широкому загалу мирний план, зазначив: «Повернути людей — це і є перший і базовий принцип розробленого нами Плану-концепції врегулювання кризи на Південному Сході України. Другий принцип полягає в досягненні домовленостей у чотирикутнику Київ — Донецьк — Луганськ — Москва. Третій принцип, який є фундаментом нашого Плану-концепції, — це те, що він побудований на Мінських угодах, затверджених Резолюцією Ради Безпеки ООН № 2202 від 17 лютого 2015 року, відповідає декларації "нормандського формату" і, найголовніше, чинному законодавству України».

Опубліковано: 17 липня 2019
×
Приєднатися