Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: «Слуга народу» намагається зам'яти скандал з Яременком, і це аморально


«Слуга народу» намагається зам'яти недавній секс-скандал з народним депутатом від партії Богданом Яременком, і це аморально. Про це голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись із журналістами в кулуарах Верховної Ради.

«Те, що вони намагаються зам'яти цей скандал з паном Яременком, унікальним депутатом і унікальним головою комітету, який прославив парламент на всю країну, і, гадаю, не тільки на нашу країну, це, безумовно, мінус фракції "Слуги народу", тому що що означає ‒ шукають заміну? Що значить, вони не можуть ухвалити це рішення? Людину можна усунути від керівництва комітетом, доручити виконання обов'язків першого заступника голови комітету, і якщо вже така складність у кадровому підборі особи, яка могла б замінити пана Яременка, то після цього вже вирішуйте це питання», ‒ сказав Віктор Медведчук.

«Ви пам'ятаєте, коли спалахнув цей скандал? Це, здається, був листопад. Сьогодні ми вже у середині січня. А хура й досі там. Це свідчення одного: намагаються зам'яти скандал, намагаються залишити цю людину, тобто вони роблять не тільки аморальні вчинки щодо влади, щодо парламенту, а й насамперед щодо себе. Звісно, так не може бути», ‒ зазначив нардеп.

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися