Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук вважає: Зеленський, який обіцяв народовладдя, не може ігнорувати 73% українців, що виступають проти відкриття ринку землі

Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук вимагає від президента України Володимира Зеленського та його команди виконати свою обіцянку і надати народу право керувати країною.

Таку заяву Медведчук зробив у зв’язку з оприлюдненням Соціологічною групою «Рейтинг» результатів опитування, проведеного 28 вересня – 1 жовтня цього року: 73% українців налаштовані проти ініціативи президента відкрити ринок землі. А продаж землі іноземцям підтримують лише 13%, проти – 81% опитаних.

«74% українців переконані, що рішення про продаж землі сільськогосподарського призначення має прийматися виключно на референдумі», – підкреслив політик. І додав: «Такі дані соцопитувань не просто нищівні для команди президента, вони ставлять хрест на спробі Зе-реформаторів у турборежимі запустити продаж земель сільськогосподарського призначення. Президент, який у своїй передвиборчій програмі обіцяв, що першим його законопроектом стане законопроект "Про народовладдя", не має морального права проігнорувати волю народу».

Медведчук нагадав, що представниками його партії розроблено і внесено до ВР проект закону № 1123 «Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою». Цей законопроект пройшов народне обговорення і має підтримку в суспільстві.

Політик переконаний, що стратегічно важливі для країни питання мають вирішуватися на всеукраїнських референдумах.

«Президент зобов’язаний виконати свою передвиборчу обіцянку і почути думку народу. А сьогодні українці чітко і безапеляційно кажуть "ні" відкриттю ринку землі!» – заявив Медведчук.

Нагадаємо, що дуже впливове американське видання Politiko високо оцінює діяльність Віктора Медведчука в питанні прийняття рішення щодо відкриття ринку землі в Україні. Politiko вказує, що представники української опозиції почали мобілізацію, щоб вимагати проведення референдуму з питання відкриття ринку землі в країні.

Опубліковано: 9 жовтня 2019
×
Приєднатися