Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Зростання рейтингу ОПЗЖ говорить про те, що ми на правильному шляху

Останні соціологічні дослідження демонструють падіння рейтингу партії «Слуга народу» і зростання довіри українців до партії «Опозиційна платформа – За життя». Про це на брифінгу біля Верховної Ради заявив голова Політради «Опозиційної платформи – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що рейтинги «Слуги народу» і президента України Володимира Зеленського катастрофічно падатимуть з огляду на те, що влада, по суті, нічого не робить і що влада Зеленського – це практично сьомий рік правління Порошенка.

«Це характеризує повністю те, що відбувається сьогодні в країні, і те, що робить влада. Повертаючись до соціологічних досліджень, я б звернув увагу на те, що оцінка партій – це не лише відсотки на майбутніх виборах. Адже ми не знаємо, коли можуть відбутися вибори. Ми знаємо, коли будуть чергові вибори – за чотири роки, а чи будуть дострокові – нікому невідомо. Тому рейтинги – це загальний показник, це температура по лікарні, якщо можна так порівняти», – продовжив Медведчук.

А ось ставлення людей до дій партій, переконаний парламентарій, дуже важливе.

«Я б назвав такі три показники, як ставляться люди до дій "Опозиційної платформи – За життя", яка є другою партією в країні та представлена в парламенті другою фракцією. Перше – щодо питань розкрадання землі та захисту ринку землі сільськогосподарського призначення. У двох соціологічних дослідженнях ми отримали фактично один і той самий результат: на першому місці щодо захисту землі від розкрадання – позиція "Опозиційної платформи – За життя". Ось це треба відзначити. Друге – у питанні миру і мирного врегулювання, яке й надалі залишається найактуальнішим для наших людей, наша партія своїми діями, програмами і пропозиціями посідає перше місце серед усіх партій», – зауважив Віктор Медведчук.

І третє. За словами політика, для ОПЗЖ основний показник оцінки партії – чи відповідає ідеологія політсили інтересам більшості українців.

«Наша партія в цьому питанні теж знаходиться на першому місці. І випереджає тут з великим відривом усі інші партії. Ось це – оцінка нашої діяльності на сьогодні. Нам дуже важливо, як дії, пропозиції, ідеї нашої партії сприймаються людьми. І тут найсуттєвішою та показовою для нашої партії оцінкою є те, що ми на правильному шляху, наша ідеологія відповідає інтересам великої кількості людей, які виводять нашу партію в усіх цих питаннях на перше місце», – підсумував Віктор Медведчук.

Опубліковано: 1 липня 2020
×
Приєднатися