Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Рябошапка заслужив на відставку

Рябошапка заслуговує на відставку за розвал системи прокуратури, за ті так звані реформи, які він проводив на вимогу Сороса. Таку думку висловив голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

«Відставку Рябошапки наша фракція підтримала і підписами (як ініціативу розгляду цього питання), і голосуванням, тому що... ця людина розвалила систему прокуратури, ‒ зазначив опозиційний політик. ‒ Так звана реформа імені Рябошапки, нав’язана паном Соросом та іншими міжнародними так званими захисними організаціями, призвела до того, що тисячі, тисячі професіоналів опинилися на вулиці».

Медведчук підкреслив, що необхідно боротися і з корупцією, і зі службовими зловживаннями, але не можна знищувати ту систему, яка працювала. «Можливо, вона (система. – Ред.) працювала недостатньо добре, для цього й замінюються керівники, щоб удосконалювати цю систему. Але те, що сталося за ті місяці, коли пан Рябошапка очолював прокуратуру, це фактично її знищення як інституту, який відіграє важливу роль у системі державних органів, у системі контролю за дотриманням законодавства», ‒ зазначив парламентарій.

Політик переконаний: новий керівник, якщо він матиме політичну волю, повинен відновити авторитет прокуратури та її професійний кадровий потенціал.

Крім того, на прохання журналістів Віктор Медведчук прокоментував фінальну фразу генпрокурора: «Я йду, щоб повернутися», ‒ після якої той залишив трибуну ВР і втік, не відповівши на запитання парламентаріїв.

«Якщо ви пам’ятаєте, таку фразу з цієї трибуни колись кинув пан Ющенко, коли його позбавили посади голови уряду, прем’єр-міністра України. І він сказав про те, що він повернеться. Він дійсно повернувся президентом у 2005 році. І я хочу підкреслити, що це повернення було вкрай негативним для України. Тому що це був період знищення України як суверенної, незалежної держави, як держави, що економічно розвивається», ‒ сказав парламентарій.

Він також нагадав, що у 2004 році зростання економіки становило 12,4%, а коли прийшов Ющенко, темпи зростання скоротилися у 5 разів. «Так ось цей пан на прізвище Ющенко, який повернувся, він почав знищувати нашу країну. Не дай Боже, якщо пан Рябошапка ще колись повернеться до влади і наслідуватиме приклад  пана Ющенка», ‒ резюмував Віктор Медведчук.

Опубліковано: 6 березня 2020
×
Приєднатися