Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Намагаючись догодити владі, Нацрада перетворилася на ресурс боротьби з незалежними ЗМІ

Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат IX скликання Віктор Медведчук заявив, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення стала  ресурсом боротьби з незалежними ЗМІ.

Про це парламентарій повідомив в ефірі соціально-політичного ток-шоу «Голос народу» на телеканалі «112 Україна».

За його словами, дії Нацради є незаконними – регулятор просто намагається догодити нинішній владі.

«Ви знаєте, дивіться, Верховна Рада в першому читанні ухвалила закон щодо можливості продовження повноважень членам Нацради, які сьогодні втратили в зв’язку з терміном дії свої повноваження, і прийняті рішення за їх участі є незаконними. Це стосується і каналу "112 Україна", можливості прийняття рішення, це стосується і телеканалу NewsOne», – зазначив Віктор Медведчук.

Політик також акцентував увагу на тому, що з відповідною ініціативою виступили представники фракції «Слуга народу», а члени Нацради намагаються догодити владі, щоб «продемонструвати свою завзятість у цьому питанні».

«Тому Верховна Рада (а ініціаторами, ви пам’ятаєте, хто виступив, це фракція "Слуга народу") намагається усунути цей недолік і цю прогалину. Ну, ми за цим, звичайно, спостерігаємо, ми категорично виступали проти, і ми не голосували за цей законопроект. У цих діях є незаконність діяльності Національної ради, яка перетворилася на ресурс  боротьби з незалежними ЗМІ. Причому ми розуміємо, чому вона це робить. Тому що сьогодні розслідується справа про розкрадання, зловживання на 100 млн грн саме Нацрадою...» – розповів нардеп.

Раніше голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що чинна влада намагається заткнути рота вільним і демократичним ЗМІ, які представляють позиції усіх політичних сил.

Опубліковано: 24 вересня 2019
×
Приєднатися