Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Спроби влади за всяку ціну продати землю нав'язано зовнішнім управлінням МВФ

Спроби влади за всяку ціну продати землю України нав'язало зовнішнє управління Міжнародного валютного фонду. Про це голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись із журналістами в кулуарах Верховної Ради.

«Ви знаєте, ви пам'ятаєте, починали з 200 тис., потім були пропозиції 100 тис., тепер 10 тис. А ви пам'ятаєте, звідки ці 10 тис.? 10 тис. – це коли пан Зеленський поїхав до області, це була чи Київська, чи Житомирська область, де зібралося кілька людей, представники сільської місцевості, напевно, аграрного бізнесу, напевно, ті, хто працює на землі, де тривало обговорення питання. І люди, які брали участь у високоінтелектуальній бесіді (треба одразу зазначити), сказали про те, що "ні, ну це багато все-таки, і 200, і 100 тис. Напевно, нормально було б 500 га або 1000 га". Я хочу нагадати, що максимальна кількість продажу землі відповідно до Земельного кодексу становить 100 га, не 100 тис., а 100 га. Так ось, ці особи, які брали участь у бесіді, почали говорити про 500, про 1000. І тоді пан Зеленський каже: "Ну, 500, напевно, мало, а ось 10 тис. було б нормально. Ну як?" Мовчання, пауза. І потім позитивна відповідь: "Так, напевно, 10 тис.". Ось так виникла цифра 10 тис.», ‒ сказав він.

«Ну, зрозуміло, що це було награно, це було зіграно, це було зіграно, на мою думку, фальшиво. Я вважаю, що в подібних випадках повинна бути експертна оцінка, має бути обґрунтування. І, звичайно, не можна знайти об'єктивне обґрунтування того, що може бути 10 тис., тому що це все від лукавого. Спроби за всяку ціну продати землю, намагання за будь-яку ціну виконати вказівки сьогодні фонду Сороса, виконати те, що нав'язано сьогодні зовнішнім управлінням, те, що вважає за необхідне МВФ. Так робити не можна, і ми будемо робити все для того, щоб цього не сталося», ‒ підкреслив нардеп.

Опубліковано: 15 січня 2020
×
Приєднатися