Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук на Закарпатті зустрівся з однопартійцями і наголосив на рекордній заборгованості із зарплат в Україні

Віктор Медведчук сьогодні під час візиту на Закарпаття, де він брав участь у партійній конференції обласної організації «Опозиційної платформи ‒ За життя», прокоментував у прямому ефірі ситуацію з рекордною заборгованістю із зарплат, яка досягла 3,438 млрд грн.

Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» підкреслив: у тому, що склалася така ситуація, вина насамперед уряду пана Гончарука. Такі недосвідчені, професійно непідготовлені люди не мають права обіймати посади у вищому виконавчому органі нашої держави.

Саме уряд довів цю ситуацію до крайності, зазначив Медведчук. «Зеленському доповіли не всі. Йому доповіли, що вчителі страждають через заборгованість із зарплат і медпрацівники, працівники сфери охорони здоров'я. Це правда. І потрібно йти назустріч, зокрема цим категоріям наших людей», – додав Медведчук, уточнивши, що Зеленський промовчав про те, що «заборгованість становить 3,438 млрд грн на 1 листопада ‒ і це рекордна заборгованість з 2001 року».

«Такої заборгованості ніколи фактично за 17 років не було. І це рекордна заборгованість. Це пряма, неупереджена, об'єктивна оцінка дій уряду і дій команди пана Зеленського», ‒ підкреслив політик.

Медведчук також зауважив, що проблеми, з якими стикаються жителі Закарпаття, характерні для всієї країни: «Це сьогодні реальне наповнення соціальних програм, це робочі місця, це робота, тому що безробіття на Закарпатті вище, ніж в інших регіонах. Це комунальні тарифи, це питання землі і багато іншого».

Політик підкреслив, що на партійній конференції обговорювалися перелічені болючі питання, які не вирішуються за цієї влади, Зеленським і його командою, як не вирішувалися і за минулої влади.

Опубліковано: 28 листопада 2019
×
Приєднатися