Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Віктор Медведчук: Мир в країні, кардинальні зміни економічного курсу - за ці ідеї ми будемо боротися

На брифінгу, присвяченому результатам голосування на виборах до ВР, голова Політради «Опозиційної платформи - За життя» Віктор Медведчук назвав стратегічні завдання партії у Верховній Раді нового скликання.

«Сьогодні, безумовно, ми сповнені планів. Ми сповнені конкретних ідей, які будемо реалізовувати. Це і мир у нашій країні. Це кардинальні зміни економічного курсу. Це поліпшення рівня добробуту. Це побудова успішної країни. Але поки ми проходимо стадію боротьби і будемо боротися зараз за підрахунок голосів, будемо боротися за наших кандидатів на мажоритарних округах, тому що там теж вибухнула сьогодні жорстока і, на жаль, брудна боротьба щодо наших кандидатів від партії і щодо нашої партії», - заявив Медведчук на брифінгу.

Також він зазначив, що та брудна кампанія, яка велася щодо партії «Опозиційна платформа - За життя», йшла від «Опозиційного блоку».

«Ці порушення йдуть в першу чергу від так званих колишніх наших колег - «Опозиційного блоку», який, на жаль, зайняв дуже брудну нішу у своїй боротьбі проти нас. У першу чергу проти нас ... Але я думаю, що нічого їм з рук не зійде», - підкреслив політик.

Опубліковано: 21 липня 2019
×
Приєднатися