Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Легалізація грального бізнесу перетворить Україну на помийну яму

Партія «Опозиційна платформа – За життя» категорично проти легалізації грального бізнесу. Про це на брифінгу біля Верховної Ради заявив голова Політради «Опозиційної платформи – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

«Розвал країни почався 2005 року за президента України Віктора Ющенка. Тривав за Януковича, Порошенка, триває сьогодні й за Зеленського. 2005 року Україна скасувала візовий режим для країн Євросоюзу та багатьох інших держав. І тоді великі армії іноземців, які могли б сприяти розвитку України, використовували нашу країну як зону дешевого відпочинку. Це – розквіт проституції, який припав на всі ці роки й триває», – нагадав політик.

Нині, зазначив Медведчук, лобістські структури, зокрема й фінансиста Джорджа Сороса, вирішили завершити цей етап.

«Крім того, що вже є, треба ще, перетворюючи Україну на помийну яму, зробити сьогодні доступним і гральний бізнес, щоб у п'ятизіркових готелях організувати дорогі казино, де іноземці могли б відчувати себе привільно, сприймаючи Україну як країну третього світу», – пояснив нардеп.

Політик назвав й інші згубні для країни наслідки легалізації грального бізнесу.

«Це вплив на дітей, вплив на їх виховання. Це вимивання грошей у людей, у яких їх і так немає, це зараження ігровим азартом. Ми другий день слухаємо цей законопроект, це – винятковий цинізм для законодавчого органу і для влади загалом, бо влада продалює та лобіює цей законопроект», – підкреслив Віктор Медведчук.

А відбувається це, за словами парламентарія, на тлі падіння за чотири місяці 2020 року, якщо порівнювати з першими чотирма місяцями 2019 року, промислового виробництва на 7,9%, машинобудування на 19,7%, видобутку вугілля на 21,7%, металургійного виробництва на 14,9%.

«Недоотримання в дохідну частину бюджету становить 13,8% (45 млрд грн) за перші чотири місяці, і процес триває. Недоотримання до Пенсійного фонду становить 8,9% при тому, що Пенсійний фонд є дотаційним», – навів дані Держстату народний депутат.

«Розглядати закон про регулювання азартного бізнесу в Україні, який принесе 10 млрд грн, – це винятковий цинізм і лобістські прагнення чинної влади, бажання догодити комусь на Заході, хто хоче перетворити Україну на помийну яму. Те, що відбувається сьогодні в Раді (а ми виступаємо категорично проти цього), є злочином проти українського народу», – підсумував Віктор Медведчук.

Опубліковано: 1 липня 2020
×
Приєднатися