Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Через відсутність політичної волі у Зеленського немає шансів досягти миру на Донбасі

Президент Володимир Зеленський продовжує демонструвати відсутність політичної волі для досягнення миру на Донбасі.

Про це сьогодні, 16 вересня, відповідаючи на запитання журналістів, заявив народний депутат, голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук.

За його словами, просування до миру неможливе без проведення на Донбасі повноцінних виборів, що передбачено Мінськими угодами.

Сьогодні влада категорично відмовляється скасовувати пункт 4 постанови Верховної Ради України від 15 липня 2020 року про так звані умови проведення виборів на Донбасі, запропоновані «партією війни», а це означає, підкреслив політик, що «перспектив подальших переговорів і досягнення позитивних результатів немає».

«Я вважаю і твердо впевнений, що у пана Зеленського та його оточення, зокрема й у того, яке веде ці переговори (а пан Зеленський, як ви розумієте, керує цими переговорами), немає шансів досягти миру на Донбасі. До того ж, їх немає, тому що повністю відсутня політична воля для досягнення мирного врегулювання», – сказав Віктор Медведчук.

Раніше Віктор Медведчук заявив, що політичними репресіями проти ОПЗЖ влада зриває процес мирного врегулювання на Донбасі.

«Політичне переслідування мене, а також народних депутатів Вадима Рабіновича, Тараса Козака, Рената Кузьміна, Тетяни Плачкової та Олександра Колтуновича за проведення життєво важливих і необхідних для мирного врегулювання на Сході України переговорів, які відбулися в Москві з керівництвом і представниками всіх фракцій Державної Думи Російської Федерації, свідчить про повний правовий нігілізм, дипломатичну неадекватність, використання політичних репресій, спрямованих на зрив мирного врегулювання на Донбасі», – зазначив Віктор Медведчук.

Опубліковано: 16 вересня 2020
×
Приєднатися