Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Більшість українців проти заборон російських фільмів і соцмереж

Президент України Володимир Зеленський продовжує політику свого попередника Петра Порошенка – політику антиросійської істерії та печерної русофобії. Про це на брифінгу біля Верховної Ради заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

«Що стосується політики, яку Зеленський успадкував від пана Порошенка і продовжує провадити. Були запитання у двох соціологічних дослідженнях ("Соціальний моніторинг" та "Інститут прогнозування") про ставлення до заборон російських фільмів, гастролей творчих колективів, російських каналів і соцмереж. 52–54% опитаних вважають це порушенням конституційних прав громадян. І тільки 30–35% підтримують ці заборонні заходи», – навів дані опитувань Медведчук.

Парламентарій констатував: уже очевидно, що політику заборон, запроваджену за Порошенка, сьогодні продовжує Володимир Зеленський.

«Він ввів додаткові освітні та культурні санкції щодо окремих установ, пов'язаних із РФ. Він продовжує умисно, активно та усвідомлено цю політику. І люди дають відповідь, як вони до цього ставляться. Це теж важливо для розуміння сьогодення і тих проблем, які існують у країні та потребують розв’язання», – зауважив Віктор Медведчук.

Опубліковано: 2 липня 2020
×
Приєднатися