Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Медведчук: Бюджет-2020 ‒ це антисоціальний бюджет, який спрямований на знищення української економіки

Голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя», народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук заявив, що урядовий проект бюджету на 2020 рік спрямований не на забезпечення соціальних гарантій і прав українців, а на знищення економіки країни.

Про це політик сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради.

«Ви знаєте, перше, що я хочу сказати нашим громадянам, і не тільки пенсіонерам: на жаль, "епоха бідності", з якою ця влада, що прийшла і зайняла головні кабінети в країні, збиралася покінчити, ця "епоха бідності" триває. Бюджет, який зараз розглядатиметься вже у другому читанні, нічим не відрізняється від бюджетів 14‒18-го років. Навіть більше, це антисоціальний бюджет, це бюджет, що не спрямований на забезпечення наших громадян соціальними гарантіями і правами, передбаченими Конституцією», ‒ зазначив Медведчук.

Народний депутат також нагадав, що фракція «Опозиційної платформи ‒ За життя» пропонувала внести зміни до проекту бюджету на наступний рік, щоб збільшити його видаткову частину на 260 млрд, з яких 200 млрд мало бути спрямовано на реалізацію соціальних програм.

«Ми пропонували внести зміни і збільшити видаткову частину на 260 млрд, з яких 200, ми вважали, мало бути спрямовано на реалізацію соціальних програм. Тобто на забезпечення прав і гарантій соціального характеру для громадян України, звісно, це стосується і наших пенсіонерів. Однак з цим не погодилися. До того ж, ми не просто пропонували збільшити обсяги фінансування видаткової частини. Ми виходили з того, яким чином наповнити дохідну частину бюджету, а саме ми виходили з того, що ми можемо збільшити ВВП і дохідну частину бюджету... Але з цими аргументами і доводами не погодилися», ‒ підкреслив нардеп.

Медведчук заявив, що фракція «Опозиційної платформи ‒ За життя» не голосуватиме за урядовий бюджет, тому що він не спрямований ні на виконання соціальних програм, ні на розвиток економіки.

«Тому бюджет, який збираються приймати сьогодні, звісно, наша фракція його не підтримуватиме саме тому, що це антисоціальний бюджет. Цей бюджет не спрямований ні на виконання соціальних програм, ні на розвиток економіки. Тому що, крім того, що він антисоціальний, він ще й не закладає ті основи для розвитку економіки, які так необхідні, вкрай необхідні для нашої країни, бо зростання, закладене у ВВП в цьому бюджеті... це зростання, яке може визначати тільки стагнацію, а не розвиток економіки», ‒ резюмував опозиційний політик.

Нагадаємо, голова Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктор Медведчук неодноразово заявляв, що бюджет на 2020 рік нічим не відрізняється від антисоціальних бюджетів Порошенка ‒ Гройсмана ‒ Яценюка.

Опубліковано: 14 листопада 2019
×
Приєднатися