Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Маріупольські опозиціонери закликали Асоціацію міст України спільними зусиллями зупинити тарифне свавілля

У Маріуполі на Донеччині депутати від ОПОЗИЦIЙНОÏ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ звернулися до голови Асоціації міст України Віталія Кличка з проханням ініціювати звернення від усіх міст України до Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, опалення, природний газ та інші житлово-комунальні послуги для населення, а також відновити їх державне регулювання. Про це заявив керівник фракції ОП-ЗЖ у Маріупольськiй міськраді Володимир Клименко.

«Підвищення цін на комунальні послуги – непосильна ноша для більшості городян, воно різко збільшить неплатежі і призведе до колапсу міської комунальної сфери. Тому тарифи необхідно знизити і не допустити реалізації планів влади щодо їхнього подальшого підвищення. Від імені маріупольців разом з жителями інших регіонів України ми вимагаємо соціальної справедливості - відновлення державного регулювання ціни на газ і його транспортування, пільгових тарифів на електроенергію і спрощеної системи отримання субсидій для населення. Також закликаємо депутатів усіх рівнів одноголосно підтримати звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів про неприпустимість зростання цін на електроенергію, газ і житлово-комунальні послуги!» - заявив Володимир Клименко.

ОП-ЗЖ вже зібрала необхідну кількість підписів і вимагає від міського голови Маріуполя призначити на найближчий час позачергову сесію міської ради.

«Фракція ОП-ЗЖ у Маріуполі скликає позачергову сесію міськради, вже зібрано 18 підписів. На порядок денний ми пропонуємо винести питання про скасування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, які регулюються на місцевому рівні, а саме, на тепло- і водопостачання. Незважаючи на заяви маріупольської влади про багатомільйонні вливання у модернізацію міських комунальних підприємств, які ось-ось окупляться і допоможуть знизити тарифи, в реальності тарифи тільки зростають. Сьогодні необхідно в першу чергу подбати про інтереси людей, створити умови для їх максимального захисту у період епідемії та економічної кризи», - зазначив депутат від ОП-ЗЖ у Маріупольськiй міськраді Костянтин Іващенко, помічник народного депутата Наталії Королевської.

 

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися