Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Лідери місцевого самоврядування Донеччини звернулися до влади з вимогою терміново вирішити проблемні питання регіону

Народні депутати, мери міст, секретарі та депутати місцевих рад усіх рівнів, представники абсолютно всіх громад Донецької області провели екстрене засідання Асоціації лідерів місцевого самоврядування Донеччини, на якому ухвалили звернення до президента, уряду та парламенту з вимогою негайно вирішити питання, що накопичилися в Донецькій області.

Про це повідомила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Ситуація на Донеччині залишається напруженою. Тут, особливо у тих ОТГ, якими керують військові адміністрації, накопичилася маса невирішених питань. Разом з лідерами місцевого самоврядування ми сформували пул першочергових питань, які потрібно вирішити до початку опалювального сезону: негайно знизити непосильні для більшості людей тарифи і ціни на ЖКГ-послуги, відновити систему соціального захисту шляхом підвищення прожиткового мінімуму, терміново проіндексувати пенсії і переглянути механізм призначення субсидій. Підготувати населені пункти до проходження опалювального сезону – такі прифронтові міста, як Мар'їнка, Красногорівка, Новогродівка, Гірник вже 7 років залишитися без централізованого опалення, місцеві жителі змушені обігрівати своє житло електроприладами. За новими тарифами люди ризикують просто замерзнути цієї зими», – зазначила Наталія Королевська.

За її словами, також важливо підтримати і захистити шахтарів, не допустити закриття вугільних підприємств, відновити вугільну галузь шляхом забезпечення ефективної державної політики.

«Також надзвичайно важливо відновити систему водопостачання Донбасу – хоч парламентй ухвалив Постанову за нашою ініціативою постанову, Кабмін так і не розпочав її виконання. Окреме питання – підтримка медиків і реальний захист людей в умовах пандемії коронавірусу. Не менш гостро стоїть і питання відновлення роботи санаторіїв «Слов'янського курорту» і передача всеукраїнської оздоровниці у держвласність, забезпечення держзамовлення на придбання путівок для лікування людей з інвалідністю», – наголосила парламентар.

Разом з лідерами громад опозиціонери прийняли рішення звернутися до президента і прем'єр-міністра з вимогою вирішити ці найважливіші питання, щоб дати місцевій владі можливість захистити людей.
«Лідери місцевого самоврядування Донеччини об'єднуються і діють, щоб вирішити соціально-економічні проблеми регіону, захистити людей і нарешті примусити владу до прийняття адекватних і професійних рішень», – підсумувала Наталія Королевська.

 

Опубліковано: 10 вересня 2021
×
Приєднатися