Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Куба подякувала Віктору Медведчуку та заявила про готовність зміцнювати міжпартійну співпрацю і зв'язки між нашими народами

Куба вдячна голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку за «глибоко емоційне» привітання кубинського народу з 95-ю річницею від дня народження Фіделя Кастро і за підтримку незалежності країни. Про це йдеться в листі Посольства Республіки Куба, яке стало відповіддю на вітальний лист Віктора Медведчука.

«Ми із задоволенням отримали лист Віктора Володимировича Медведчука, голови Політичної ради вашої партії, з нагоди 95-річчя від дня народження Головнокомандувача Фіделя Кастро Руса. Висока оцінка його легендарного внеску в зміцнення зв'язків між нашими народами була глибоко емоційною», ‒ підкреслили в Посольстві Республіки Куба.

Як відомо, у своєму листі голова Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ не тільки відзначив видатну роль, яку зіграв Фідель Кастро у світовій історії, а й із вдячністю згадав про ту допомогу, яку Куба під керівництвом легендарного Фіделя однією з перших надала українському народові після страшної Чорнобильської катастрофи, прийнявши на оздоровлення тисячі дітей із постраждалих районів.

Крім того, Віктор Медведчук підкреслив, що партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ найбільш рішуче і послідовно в українському політикумі засудила те, що чинна українська влада підтримує економічну блокаду Куби, яка суперечить міжнародному праву та елементарній гуманності.

Для Куби це дійсно дуже важливо, і кубинський народ вдячний за таку підтримку суверенітету і незалежності країни.

«Ми щиро вдячні вашій партії за рішучу підтримку засудження злочинної економічної, торгової та фінансової блокади, введеної урядом США проти Куби, що є головною перешкодою на шляху економічного розвитку нашої країни», ‒ йдеться у листі Посольства Республіки Куба.

Крім того, Куба зацікавлена у співпраці між партіями і готова розвивати дружні відносини між народами наших країн.

«Ми високо цінуємо зацікавленість у встановленні зв'язків із Комуністичною партією Куби, як на двосторонній основі, так і на міжнародних форумах. Ми одностайні в мети зміцнення політичних відносин і систематичного обміну інформацією як способу розширення співпраці між двома сторонами. Ми підтверджуємо готовність працювати над зміцненням історично сформованих дружніх відносин між народами Куби і України», ‒ підкреслюється в листі Посольства Республіки Куба.

 

Опубліковано: 18 вересня 2021
×
Приєднатися