Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Кров українців, розстріляних терористами з «Нацкорпусу» з автомата, – на руках Зеленського

Сьогодні на трасі Київ – Харків під Люботином представниками «Національного корпусу» і «Азова» було скоєно збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації «Патріоти – За життя». Автобус заблокували, і по ньому було відкрито вогонь із автоматичної зброї. Вогнепальні поранення отримали двоє людей, які перебувають у важкому стані. Після обстрілу з автоматичної зброї по членах організації «Патріоти – За життя» велася стрілянина з травматичної зброї, унаслідок якої було поранено ще двоє людей. Під час нападу викрали одного з членів організації.

Цей злочин «Нацкорпусу» і «Азова» є наслідком безкарності націонал-радикалів, які діють під прямим заступництвом та підбурюванням влади, зокрема Президента Зеленського, котрий відкрито заявляє про свою підтримку їхньої позиції.

«Опозиційна платформа – За життя» покладає повну відповідальність за викрадення, кров, поранення і можливу загибель законослухняних українських громадян на Президента Зеленського, якого куди більше хвилює пожежа в будинку Шабуніна, ніж розстріли українців на трасі чи напади на журналістів.

Вимагаємо негайного відкриття кримінального провадження за статтею «Тероризм», розслідування та притягнення до відповідальності терористів, що перетворюють Україну на поле військових дій. Вимагаємо зробити все для звільнення викраденого і забезпечення безпеки українських громадян.

Від усіх постраждалих від злочинних дій кримінальних об'єднань – «Національного корпусу» і «Азова» – вимагаємо заборонити діяльність цих організацій як терористичних на території України.

«Опозиційна платформа – За життя» заявляє, що це не перший напад на представників нашої партії. Але такі напади лише переконують нас в тому, що наша позиція щодо захисту законності та миру в Україні – єдина правильна, і ми не відступимо і не відмовимося від наших цінностей.

 

Партія «Опозиційна платформа – За життя»

Опубліковано: 27 серпня 2020
×
Приєднатися