Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Краматорські опозиціонери організували марафон добрих справ

У Краматорській територіальній громаді у перший тиждень літа представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ провели благодійний марафон, присвячений дітям.

Партійці побували в гостях у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей (колишньому притулку для неповнолітніх), а також взяли участь в організації святкових концертів у клубах культури «Надія» (селище Василівка) і «Міленіум» (селище Малотаранівка).

Подарунком від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ для ясел-садка №88 «Катюша» стала модернізація дитячого майданчика. На прохання колективу закладу для вихованців встановили нову карусель і пісочницю, а в День захисту дітей для малечі організували ігрову програму за участю аніматорів.

«Питання, пов'язані з материнством і дитинством, перебувають у зоні нашої особливої ​​уваги. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб дитинство наших малюків було мирним, радісним і яскравим, щоб всі діти мали можливість реалізувати свої таланти!» – наголосила керівник фракції ОП-ЗЖ у Краматорській міськраді Світлана Фоміна.

Опубліковано: 7 червня 2021
×
Приєднатися