Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

КОМЕНТАР щодо володіння Оксаною Марченко частками в телеканалах «1+1» та «ТЕТ»

Низка ЗМІ звернулася до прес-служби Віктора Медведчука за коментарем щодо даних, які внесені ним до декларації та стосуються того, що його дружина, Оксана Марченко, володіє фірмами, пов'язаними з телеканалом «1+1».

Адвокат Ігор Кириленко, який представляє інтереси Віктора Медведчука, повідомив щодо цього таке.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна компанія «Гармонія», власником якого до березня 2016 року був Віктор Медведчук, а в березні 2016-го стала Оксана Марченко, у січні 2012 року придбало за ліцензією Національного банку України 100% акцій кіпрської компанії «Бересінтіо Інвестментс Лтд».

У лютому 2012 року компанія «Бересінтіо Інвестментс Лтд» купила у компанії «Інвесіс Інвестментс Лтд» 100% акцій компанії «Ларома Венчерз Лтд», яка володіла і продовжує володіти до сьогодні 33,33% акцій компанії «Болвік Венчерз Лтд». А компанія «Болвік Венчерз Лтд» володіє 49,999% акцій компанії «Алстром Бізнес Корп.», яка зі свого боку володіє частками телеканалу «1+1» та телеканалу «ТЕТ».

Надалі власником 100% акцій компанії «Ларома Венчерз Лтд» стала компанія «Селкорівія Венчерз Лтд», яка належить Оксані Марченко.

Зважаючи на викладене, Оксана Марченко володіє 8,22% акцій телеканалу «1+1» та 8,17% акцій телеканалу «ТЕТ».

 

 Олег Бабанін,

 прес-секретар

 Віктора Медведчука

Опубліковано: 11 червня 2020
×
Приєднатися