Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зіграла в Кубку Верховної Ради

21 вересня на базі клубу «Динамо» в Кончі-Заспі відбувся благодійний турнір з футболу на «Кубок Верховної Ради України дев'ятого скликання». За перемогу на футбольному полі боролася і команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, повідомив народний депутат Микола Скорик на своїй сторінці в «Фейсбуці».

«Матчі, за задумом організаторів, були покликані об'єднати народних депутатів під егідою спорту. Крім цього, динамічній і видовищній спортивній події з усією очевидністю вдалося популяризувати і футбол, і здоровий спосіб життя в цілому. І хоча опозиціонери, які вийшли до фіналу, в запеклій баталії поступилися кубком суперникам, команда продемонструвала згуртованість і наполегливу волю до перемоги. Гравці подякували уболівальникам, які підтримали їх, крім того, висловили вдячність Григорію Суркісу і за чудову організацію турніру, і за гру», – написав Микола Скорик.

«Завершився чемпіонат благою справою: зібрані кошти пішли на придбання футбольних м'ячів і спортивного спорядження для вихованців дитячих будинків», – резюмував депутат.

 

Опубліковано: 22 вересня 2019
×
Приєднатися