Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Команда Миколи Скорика взяла участь у мiжнароднiй велогонцi одеським Поясом Слави

Кандидат в мери Одеси вiд ОП-ЗЖ Микола Скорик взяв участь в традиційному міжнародному велораллі «Велосотка». 

З 1983 року одесити, а пізніше й учасники з інших міст і країн, долають 100-кілометровий марштут лінією оборони Одеси 1941-го року, іменований Поясом Слави.  Сьогодні, перед стартом, Микола Скорик і депутати до Одеської міської ради від ОП-ЗЖ Роман Сеник, Олексій Єреміца, Іван Демченко й Анатолій Іванкевич поклали квіти до Вічного вогню на Алеї Слави, вшанувавши пам'ять воїнів, які обороняли і визволяли Одесу.

«Намагаюся щороку брати участь в цій велогонці зі своєю командою. Зазвичай приурочена до Дня Визволення Одеси, Велосотка через карантинні заходи цього року проходить восени, але ми традиційно присвячуємо свій пробіг усім тим, хто боровся за наше місто у Великій Вітчизняній війні.

Сьогодні, вирушаючи вздовж оборонних рубежів Одеси, ми згадуємо всіх захисників і визволителів нашого міста й України. Багато з них віддали за це своє життя. І я гордий, що сьогодні з нами на цьому веломарші така значна кількість одеситів і гостей, які також пам'ятають і шанують нашу історію", – підкреслив нардеп. 

Учасники відзначили, що формат заходу вдало поєднує в собі популяризацію спорту та здорового способу життя й історико-героїчне минуле краю. "Нам близький цей змагальний дух, ми розраховуємо підкорити 100-кілометровий маршрут за гарний час. Від нашої команди ОП-ЗЖ бажаємо учасникам впевнено подолати цю особливу «сотку»! – сказав кандидат на посаду міського голови Одеси від ОП-ЗЖ, народний депутат України Микола Скорик. 

 

Опубліковано: 26 вересня 2020
×
Приєднатися