Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

До 75-річчя Перемоги Вінниччина отримала благодійну допомогу від Оксани Марченко та Віктора Медведчука

До 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні Вінницькі активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФРОМИ - ЗА ЖИТТЯ за ініціативи народного депутата, голови Вінницької регіональної парторганізації Ігоря Кісільова привітали учасників бойових дій і ветеранів та передали їм благодійну допомогу, придбану на кошти родини Оксани Марченко і Віктора Медведчука.

У родині Оксани Марченко і Віктора Медведчука шанують пам'ять героїв, які воювали на фронті і працювали в тилу. На зустрічах з ветеранами вінницькі опозиціонери передали їм привітання Оксани Марченко зі святом Перемоги.

«Небагато їх залишилося – живих свідків та учасників тієї війни. Для кожного з нас ветерани є взірцем Подвигу і Мужності. Їхні очі бачили сотні битв. Вони –  історія Української держави. Зі спогадів тих, хто боровся за Перемогу, – ветеранів-моряків Михайла Івановича Дембіцького та Петра Григоровича Сушака, медсестри, блокадниці Олени Миколаївни Терлецької ми знаємо правду про ті часи», – наголосив голова Могилів-Подільської районної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФРОМИ - ЗА ЖИТТЯ Віталій Костецький.

«Згадуючи свої довгі і важкі воєнні дороги та випробування, що випали на мою долю, хочу наголосити, що у війні немає правди, вона є лише в любові та мирі. На щастя, Батьківщина відзначила мої заслуги як визволителя Української землі. Я нагороджений медалями «За Перемогу над Німеччиною», орденом «Богдана Хмельницького», орденом «За мужність» та багатьма грамотами»,– розповів син полку, учасник бойових дій Олександр Миколайович  Забелін.     

На необхідності залишити пам’ять живою  та наблизити минуле до сучасності наголосила голова Гайсинського районного осередку ОП-ЗЖ Катерина Лампіка.

«Пам’ять повинна об’єднувати суспільство, а не розколювати його. Ветерани війни повинні відчувати тепло, увагу, знати, що їх пам’ятають, про них дбають та підтримують . Низько вклоняємося вам за Мир і Свободу», — підкреслила вона.

«Ми безмежно вдячні вам за подвиг в ім'я всього людства! Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, мирного неба і довгих років життя, дорогі ветерани!» – резюмував член ради Вінницької міської організації ОП-ЗЖ Олег Шевченко.

Опубліковано: 9 травня 2020
×
Приєднатися