Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Київська організація ОП-ЗЖ представила команду професіоналів на місцеві вибори в столиці

22 вересня відбулася партійна конференція Київської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ. Рішенням конференції лідером київської команди опозиціонерів-кандидатів до Київради і кандидатом в мери Києва був затверджений Олександр Попов, голова КМДА в 2010-2014 рр. Кандидатами в депутати Київради від ОП-ЗЖ обрані професіонали з досвідом роботи в міському господарстві, житлово-комунального господарства, бюджетному процесі розвитку інфраструктурних проектів.

«Найсильніше місто нашої країни знаходиться в боргах, тому що ним керують непрофесіонали. Саме тому «втомлюються» мости, замість каштанів садять незрозуміло що. Давайте повернемося до нормального життя! Ми висуваємо на посаду мера кращого кандидата, який сьогодні є в списку претендентів, - це Олександр Попов, який розуміє в господарстві більше, ніж всі, хто сьогодні прийшли до влади, разом узяті», - заявив у своєму виступі Співголова партії Вадим Рабинович.

Керівник Київської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Вадим Столар зазначив, що період керівництва столицею Олександра Попова був часом найбільш інтенсивного розвитку міста:

«Олександр Попов - це людина, яка знає, як керувати столицею України. Його добре знають і поважають кияни. Під час керівництва Києвом Олександром Поповим було відкрито шість нових станцій метро. Будувалися транспортні розв'язки, реконструювалися і будувалися нові школи і дитячі сади. А блискуче організоване і проведене в Києві ЄВРО-2012 заслужило високу оцінку від УЄФА і вболівальників чемпіонату», - сказав у своєму виступі Вадим Столар.

Олександр Попов подякував делегатам і команді ОП-ЗЖ за надану йому довіру.

«Я переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо захистити минуле і забезпечити майбутнє нашого славного міста-героя Києва. Вдихнути нове життя в економіку, гарантувати киянам високі стандарти медицини, освіти і соціального захисту. Ми впораємося з проблемами транспорту і знайдемо рішення проблем інфраструктури. Зробимо Київ комфортним для життя. Ми будемо працювати для людей!» - заявив Олександр Попов.

Опубліковано: 22 вересня 2020
×
Приєднатися