Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

До Великодніх свят люди з інвалідністю та онкохворі діти отримали паски від сумських опозиціонерів

Сумські опозиціонери продовжують опікуватися одинокими пенсіонерами, людьми поважного віку та людьми з інвалідністю. Напередодні найголовнішого християнського свята депутати від ОП-ЗЖ передали освячені паски членам громадської організації «Доля». Сьогодні тут налічується 110 людей з інвалідністю, які потребують особливої підтримки.

«Наші друзі-опозиціонери допомагають нам впродовж багатьох років. Ми щиро вдячні їм за їхню чуйність та небайдужість. У нас в основному перебувають люди похилого віку, люди з інвалідністю, найбільш незахищені верстви населення, яким необхідна додаткова соціальна допомога», – зазначив голова ГО людей з інвалідністю «Доля» Володимир Слободян.

Депутат Сумської міськради Віталій Жиленко говорить, що для них уже стало традицією вітати і допомагати людям, які потребують уваги.

Його доповнює голова фракції ОП-ЗЖ у Сумській міськраді Ігор Перепека. «Ми повинні ділитися частинкою світла і добра. Тоді наше життя теж стане світлішим і щасливішим», – упевнений опозиціонер.

Також перед Великоднем учасниці НП «Жінки за мир» Сумщини у рамках благодійної акції «Подарунок до Великодня» відвідали онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні, щоб підтримати малечу і жінок, які сьогодні несуть тяжке випробування долі.

Представниці партії побажали їм здоров'я, сил і віри, а діткам – якнайшвидшого одужання.

Опубліковано: 1 травня 2021
×
Приєднатися