Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Замовником та ініціатором кримінального переслідування Медведчука є сам Зеленський

Придушення опозиції, а також незаконне кримінальне переслідування голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука ‒ це ті дії української влади, які вже неодноразово піддавалися різкій критиці не лише в Україні, а й за її межами. При цьому жодної реакції на цю критику з боку Президента України чекати не варто, тому що Зеленський сам був ініціатором і санкцій проти лідера опозиції, і звинувачення його в державній зраді. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат України від ОПЗЖ Юрій Загородній.

Парламентарій зауважив, що, на його думку, в статті Володимира Зеленського, яку він обіцяв написати у відповідь на публікацію про Україну Володимира Путіна, не буде нічого про переслідування опозиції та Віктора Медведчука.

«Яка може бути реакція, коли сам Президент замовив це переслідування та ініціював порушення кримінальної справи проти Віктора Володимировича Медведчука? Він ініціював введення санкцій проти Медведчука та його сім'ї, він, по суті, ініціював закриття інформаційних каналів NewsOne, "112 Україна" і ZIK, які говорили правду про те, що відбувається в нашій країні. Тож з боку Президента не буде жодної реакції. І ми не очікуємо від нього жодної реакції, ми продовжуватимемо боротьбу, і ця боротьба закінчиться перемогою Віктора Володимировича Медведчука», ‒ підкреслив Юрій Загородній.

Також нардеп констатував, що впевнений у безперспективності кримінальної справи проти лідера ОПЗЖ, тому що впевнений у його невинуватості, і це підтверджується повною відсутністю доказової бази у сторони звинувачення.

«Влада спочатку вигадує кримінальні справи, а потім починає шукати докази під ці кримінальні справи, а доказів немає. Ми це бачили на засіданні судів у травні та 8‒9 липня в Печерському райсуді, коли порушувалося питання про продовження запобіжного заходу Віктору Володимировичу Медведчуку. Доказів у сторони звинувачення немає. Я переконаний, що їх не буде, і рано чи пізно влада визнає свою поразку, підніме руки і здасться, покаже свою некомпетентність», ‒ підкреслив Загородній.

Опубліковано: 14 липня 2021
×
Приєднатися