Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Виступаючи в суді, Медведчук довів безпідставність висунутих йому звинувачень

Суддя Печерського районного суду міста Києва Павло Вовк, який ухвалював рішення про продовження запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку, повністю залежить від Офісу Президента, так як на Банковій є компромат на нього. Про це в перерві засідання Київського апеляційного суду, який розглядав апеляційну скаргу на рішення, ухвалене суддею Вовком, заявив народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній.

Розповідаючи про свої враження про розгляд апеляційної скарги адвокатів Медведчука на рішення Печерського районного суду міста Києва, парламентарій зазначив, що після ознайомлення з апеляційною скаргою слово було надано стороні захисту і першим виступив Віктор Медведчук.

«Це була дуже сильна промова. Промова державного діяча, юриста, адвоката, який показав безпідставність звинувачень. Показав, що ця справа є замовною – із зазначенням всіх дат, номерів справ, коли порушувалися, як проводилося слідство, як проводилася експертиза, що це все незаконно», – зазначив Загородній.

Після такого сильного виступу Медведчука, котрий розбив усі докази сторони обвинувачення, присутні на суді однопартійці лідера ОПЗЖ сподівалися, що Київський апеляційний суд скасує незаконне рішення Печерського райсуду міста Києва.

«Дочекаємося рішення, після цього можна буде робити висновок, чи є в Україні судова влада і чи є Україна демократичною державою, як це записано в Конституції», – сказав Юрій Загородній.

Висновки вже очевидні – Київський апеляційний суд залишив у силі рішення, прийняте суддею Вовком.

А суддя Вовк, який продовжив термін домашнього арешту Медведчуку, залежить від Банкової, так як там є на нього компромат, підкреслив Юрій Загородній.

«Ні для кого не секрет, що суддя Вовк проводив незаконні дії і на нього є відповідна папка, що знаходиться на Банковій, 11, у Офісі Президента. І суддя Вовк повністю виконав рішення, продиктоване Банковою. Підтвердження цьому те, що він зайшов до нарадчої кімнати, а вже через 15 секунд вийшов з рішенням і зачитав це рішення. За 15 секунд жодна найгеніальніша людина не зможе підготувати рішення суду», – упевнений парламентарій.

Депутат від ОПЗЖ вважає, що раніше, коли суддів обирали, а не призначали, рішення ухвалювалися більш об'єктивні.

«Коли сьогодні суддів призначатимуть через Комісію доброчесності, яка складатиметься з іноземців, буде підконтрольна владі, про те, що щось зміниться в судовій системі, говорити складно», – резюмував Юрій Загородній.

Опубліковано: 30 липня 2021
×
Приєднатися