Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Питання зниження тарифів та земельної реформи повинні об'єднати депутатів Верховної Ради

Питання земельної реформи має вирішуватися на референдумі, а парламент повинен проголосувати за закони, необхідні для зниження тарифів на газ і тепло. Про це заявив журналістам у парламенті народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Загородній.

«У питанні землі влада просто повинна діяти за законом. Провести референдум і діяти відповідно до його результатiв. Узагалі, питання, які стосуються всієї України та всіх громадян, повинні вирішуватися на референдумах. А президент повинен бути гарантом Конституції. Вступаючи на посаду, він давав клятву перед народом України і перед Богом виконувати свої обов'язки відповідно до Конституції, тому він повинен забезпечити вирішення земельного питання на користь людей», – заявив Загородній.

Відповідаючи на питання про законопроекти щодо зниження тарифів на послуги ЖКГ, внесених ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ до парламенту, політик зазначив:

«Ми побачимо, чи підтримує нас зал. Але я впевнений, що питання тарифів повинне об'єднати депутатів. Вони обрані народом і мають діяти в інтересах народу. У нас є законопроекти про скасування ПДВ і ренти за видобуток газу та про списання заборгованості за житлово-комунальні послуги. Згідно з нашими розрахунками, ціна на газ не повинна перевищувати 3800-4000 тисячі гривень. Таку ціну потрібно зробити в інтересах народу, і депутати, які відстоюють інтереси людей, мають підтримати наші законопроекти».

Опубліковано: 30 жовтня 2019
×
Приєднатися