Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Під час особистої зустрічі з Медведчуком Зеленський говорив, що поділяє його ідеологію

За два з половиною роки президентства Володимир Зеленський не зробив для українців нічого. Він займався встановленням диктатури і знищенням опозиції, зокрема репресіями проти голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука, хоча до цього говорив, що ідеологія Медведчука йому близька. Про це заявив народний депутат України, член Політради ОПЗЖ Юрій Загородній в ефірі телеканалу «Перший незалежний».

Парламентарій нагадав, що Віктор Медведчук неодноразово пропонував свою допомогу Президенту і його команді, але замість того, щоб нею скористатися, влада вирішила усунути опозиційного політика з політичної арени.

«Він (Зеленський. ‒ Ред.) працював не для громадян України, він установлював свою власну диктатуру і організував переслідування опозиційних політичних сил, зокрема й голови Стратегічної ради нашої політичної сили Медведчука Віктора Володимировича ‒ тієї людини, котра пропонувала реальні кроки для розвязання нагальних проблем України, які існують сьогодні. Починаючи з мирного плану, вакцинації, боротьби з епідемією, зняття санкцій і до встановлення народовладдя, пільгової ціни на газ внаслідок прямих поставок із РФ. Але Президент України разом зі своїми "слугами" вирішили по-іншому: почали писати сценарій, як дискредитувати Медведчука, як боротися проти нього», ‒ підкреслив народний депутат.

Щодо заяви Зеленського про можливий обмін Медведчука Загородній зазначив, що подібними висловлюваннями керівник держави «розписується у своїй профнепридатності», тому що такі методи використовують терористи.

«Те, що Зеленський 17 жовтня заявив, що Медведчука потрібно міняти ‒ я хочу сказати, що міняти треба не Медведчука, міняти треба Зеленського на посаді Президента України, а сценаристам "Кварталу 95" потрібно писати новий сценарій фільму, який називається "За гратами", із Зеленським у головній ролі», ‒ сказав член Політради ОПЗЖ.

Також Юрій Загородній додав, що особисто був знайомий із Володимиром Зеленським і до президентства його політичні погляди кардинально відрізнялися від нинішніх.

«Мені нелегко давати оцінку Зеленському, я його знаю особисто. Познайомилися ми з ним у цікавій обстановці, у 2006 році, коли він разом зі своїми бізнес-партнерами братами Шефірами, Сергієм і Борисом, напросився на зустріч до Віктора Володимировича Медведчука. Ця зустріч відбулася в нашому партійному офісі. Я був на цій зустрічі, і вона почалася з того, що Зеленський і Шефір сказали, що вони поділяють політику та ідеологію політика Медведчука Віктора Володимировича. Це було перше знайомство. Те, що Зеленський став робити, коли став Президентом, ‒ у мене виник дисонанс», ‒ констатував Юрій Загородній.

Опубліковано: 22 жовтня 2021
×
Приєднатися