Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Внесок одного Медведчука у розвиток України значно більший, ніж усієї команди Зеленського

Як показують результати соціологічних досліджень, українці вважають, що розвиток нашої країни гальмують три основні проблеми: неврегульований конфлікт на Донбасі, корупція і тотальна некомпетентність влади, яка проявляється, зокрема, й у переслідуванні голови Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат України від ОПЗЖ Юрій Загородній.

«Саме справа Медведчука показує некомпетентність влади. Справа проти людини, яка є автором мирного плану, визнаного в Європі; людини, яка ініціювала "Парламентський вимір "нормандського формату"; людини, яка домовилася та ініціювала зняття економічних санкцій, що дозволило продукції українських підприємств повернутися на ринки Росії; людини, яка ініціювала виробництво вакцини тут, в Україні, і яка домовилася про знижку на газ для українців на 25%», ‒ підкреслив парламентарій.

Юрій Загородній упевнений, що саме всі перераховані вище досягнення лідера опозиції й стали причиною санкцій проти нього, а згодом і звинувачень у державній зраді ‒ влада не змогла перенести те, що внесок Медведчука «на благо України був вагомішим», ніж усієї команди Зеленського.

Опубліковано: 15 липня 2021
×
Приєднатися