Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: У «Слузі народу» сьогодні править «секта Свідків Голобородька»

«У партії "Слуга народу" вистачає людей, які реально прийшли в політику, сподіваючись змінити Україну на краще, звільнити країну з соросівсько-натовських лап, повернути їй суверенітет та економічну незалежність. Але, на жаль, лідер цієї партії – наш Президент – публічно охрестив їх "мікробами і бактеріями". Сьогодні в партії править "секта Свідків Голобородька", які сподіваються й надалі дурити людей», – заявив народний депутат України від партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Загородній.

Парламентарій зазначив, що члени цієї «секти» дуже прагматичні – вони не тільки цинічно користуються всіма перевагами свого становища, а й усіма силами намагаються зберегти той кіношний образ лідера нації, який і допоміг їм прийти до влади.

«Напередодні парламентська делегація членів "секти" у кількості шести нардепів на чолі з уже знаменитим Миколою Тищенком провезли по всіх районах Миколаївщини привезену ними "президентську булаву" з того самого серіалу. А колега Негулевскій навіть записав ролик, який показали деякі миколаївські ЗМІ, де він булавою "виганяє до Росії чайок" – натякаючи, що кандидатом у мери Миколаєва від ОПЗЖ йде Владислав Чайка», – зауважив Юрій Загородній.

Коли не виходить утримати довіру громадян реальними справами і результатами роботи, мабуть, усі засоби годяться, констатував народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя».

«Колись Зеленський голосно заявляв, що хоче увійти в історію України. Він і сьогодні не скупиться на гучні заяви. Він посяде своє місце – у скорботних лавах наших антиреформаторів. Його сценічний герой – уже красномовний докір його епохи», – підсумував Юрій Загородній.

Опубліковано: 12 жовтня 2020
×
Приєднатися