Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Суддя, який розглядає справу Медведчука, отримує вказівки безпосередньо з Банкової

Повідомлення від секретаря Печерського районного суду міста Києва про час засідання щодо продовження строків досудового розслідування по справі голови Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука прийшло із запізненням, і це було зроблено спеціально, щоб засідання відбулося за відсутності сторони захисту і самого Медведчука. Про це заявив народний депутат України від ОПЗЖ Юрій Загородній.

«Так у нас ефективно працює "держава в смартфоні", щоб адвокати прийшли із запізненням. Підтвердження цьому – вчорашнє засідання, на якому продовжили розгляд досудового розслідування до 11 листопада без участі адвокатів Віктора Володимировича і самого Медведчука. Це якраз з'ясувалося в залі суду, що повістки прийшли із запізненням на 2–3 години», – повідомив парламентарій.

Він упевнений: у сторони звинувачення немає нових фактів і доказів у справі Віктора Медведчука, і вона вирішила діяти через «підконтрольного суддю» без участі адвокатів.

«Але Віктора Володимировича Медведчука захищають професійні адвокати, і побачимо, які рішення надалі виноситиме суддя, до речі, про його упередженість сьогодні вранці було заявлено стороною захисту. Суддя не задовольнив клопотання про відвід секретаря. Суддя пішов до нарадчої кімнати розглянути клопотання сторони захисту: зробити перерву на обід, долучити до процесу свідків, ряд народних депутатів – Німченка Василя Івановича, Загороднього Юрія Івановича, Лесика Андрія Анатолійовича. І ще були клопотання про те, що адвокати знайшли дуже багато неточностей», – підкреслив Загородній.

Також він заявив, що, за наявними даними, суддя, який розглядає справу Медведчука, отримує вказівки безпосередньо з Банкової.

«У нас різнопланової інформації вдосталь, зокрема про те, що Печерський райсуд знаходиться на прямому зв'язку з вулицею Банковою, а за нею знаходиться Офіс Президента України. Якщо це так, то суддя виконує вказівки, які надходять з боку Офісу і виконуватиме рішення тих, хто замовив справу Віктора Медведчука», – констатував Юрій Загородній.

Опубліковано: 8 липня 2021
×
Приєднатися