Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Сьогодні українці мають реальний шанс змінити життя на краще

Про це заявив керівник Миколаївської обласної партійної організації «Опозиційної платформи – За життя», народний депутат України Юрій Загородній.

«Сьогодні в будь-якому разі історичний день, зокрема й тому, що ОПЗЖ, я впевнений, вперше займе своє гідне місце в представницьких органах місцевого самоврядування. У такий спосіб влада на місцях почне переорієнтуватися на інтереси громадян, а не політичних кланів. І, що дуже важливо, сили, які прийшли до влади п'ять років тому на хвилі інспірованого ззовні державного перевороту, сьогодні зазнають фіаско. Усі побачать реальну думку українців, котрі дадуть свою оцінку політиці, яку нав'язували країні на всіх рівнях», –  заявив народний депутат.

«Також я впевнений, що результати голосування для чинної влади стануть холодним душем. І міф про те, що антинародну політику Президента Зеленського та його партії підтримує більшість українців, буде зруйнований. Я знаю, що влада не заспокоїться і зробить все можливе, щоб "підкоригувати" результати. Підтвердження цьому – її дії, її безпрецедентні брудні технології під час виборчої кампанії. Але це владу вже не врятує. У Зеленського був історичний шанс об'єднати Україну, змінити життя людей на краще, але він сам вибрав інший шлях. І став всього лише черговим "месією" в історії України», – підкреслив керівник Миколаївської обласної партійної організації «Опозиційної платформи – За життя», народний депутат Юрій Загородній.

Опубліковано: 25 жовтня 2020
×
Приєднатися