Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Прокуратура порушила норми КПК при поданні клопотання про продовження запобіжного заходу Медведчуку

Офіс генерального прокурора порушив норми Кримінального процесуального кодексу України, не подавши вчасно клопотання про продовження запобіжного заходу голові Політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктору Медведчуку. Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній.

«Сьогодні вже закінчилися всі терміни, законні терміни подання Офісу генерального прокурора щодо вирішення питання стосовно запобіжного заходу Віктору Володимировичу Медведчуку. Відповідно до Закону України, який ухвалено 13 квітня 2020 року, коли Україна перебуває в умовах коронавірусу, то подання мало би надійти за десять днів. Але за десять днів таке подання не надійшло. За старою законодавчою базою воно повинно було надходити за п'ять днів. За п'ять днів також не надходило. Терміни всі спливли, вони незаконні. Але ми вже сьогодні знаємо, ось знаємо, тому що кілька хвилин тому ми отримали інформацію, що на завтра, о 9:30, призначено засідання Печерського суду з розгляду питання щодо запобіжного заходу Віктору Володимировичу Медведчуку», ‒ сказав парламентарій.

За словами Юрія Загороднього, «це ще одне підтвердження того, що чинна влада порушує закони України і стосовно нашого колеги, голови Політради нашої політичної сили, народного депутата України вчиняються незаконні дії ‒ спроби продовжити йому запобіжний захід і не давати можливості виконувати свої обов'язки народного депутата України, влада порушує його громадянські права».

Опубліковано: 7 липня 2021
×
Приєднатися