Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Пропонуючи обміняти Медведчука, Зеленський демонструє повне нерозуміння Конституції та гарантованих нею основних прав і свобод

Заява про можливий обмін народного депутата України, голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука, яку зробив Президент Володимир Зеленський, свідчить про те, що глава держави не має уявлення, що таке Конституція України і що таке права і свободи громадян, гарантовані нею. Про це в кулуарах Верховної Ради сказав народний депутат, член Політради ОПЗЖ Юрій Загородній.

Також парламентарій підкреслив: по суті, Зеленський зізнався, що тримає Медведчука у заручниках, а отже, Президент діє як терорист.

«Так діють терористи, коли вони захоплюють заручників і потім вимагають або якісь грошові компенсації для себе, або обміни на якихось інших людей. Його (Зеленського. ‒ Ред.) висловлювання показало, що кримінальних справ проти Віктора Медведчука немає, вони надумані, це просто політичне замовлення. Проблеми, які сьогодні чинна влада створила для Віктора Медведчука, політично вмотивовані. Це суто політичне переслідування за принципову державницьку позицію, яку він обстоює, виконуючи передвиборчу програму партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ, яка отримала підтримку громадян України», ‒ сказав Загородній.

Крім того, народний депутат зазначив, що влада навмисно ігнорує всі напрацювання Віктора Медведчука, починаючи з домовленостей про зняття санкцій з українських підприємств, про знижку на газ і закінчуючи мирним планом для врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Абсурд з обміном говорить про те, що чинна українська влада і Президент України себе дискредитували. Влада проводить політику для задоволення своїх потреб, але проти України і власного народу. Україна намагається придбати російський газ, але за європейськими спекулятивними цінами. Це нерозумна політика. Медведчук показав, як розв'язувати це питання, коли разом із Бойком і Рабіновичем провів переговори з цього питання. Якби влада прийняла наші напрацювання, то вже два роки Україна мала би дешевий газ. Це було би для України», ‒ переконаний Загородній.

Політик підкреслив, що в ситуації, яка склалася, необхідно об'єднання всіх опозиційних сил для протистояння беззаконню чинної влади і порятунку України.

«Щоб врятувати Україну, сьогодні потрібен коаліційний уряд. Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ готова взяти на себе відповідальність за долю України. Треба зробити все якомога швидше, щоб Президент Зеленський пішов у відставку», ‒ зазначив Юрій Загородній.

Опубліковано: 19 жовтня 2021
×
Приєднатися