Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Звинувачення проти Віктора Медведчука знову будуються на припущеннях і домислах

Сьогоднішнє засідання Печерського районного суду міста Києва, на якому обирається запобіжний захід голові Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Віктору Медведчуку вже у новій кримінальній справі, нічим не відрізняється від попередніх: прокурори, як і їхні звинувачення, виглядають досить слабо. Про це заявив народний депутат України, член Політради ОПЗЖ Юрій Загородній, спілкуючись з журналістами під час перерви судового засідання.

Як зазначив парламентарій, Віктора Медведчука звинуватили в тому, що він вступив у змову з певними посадовими особами Російської Федерації, проте не вказали їхніх прізвищ.

«Потім прокурори почали читати записи плівок, де звучали прізвища Козака з Російської Федерації та Суркова, про те, що вони домовилися і почали вибудовувати злочинну схему, як поставляти вугілля з непідконтрольною частини Донбасу в Україну 2014 року. Вони вважають, що плівки мають законну силу, покликаються на них. Те, що за цей час ми почули в судовому залі, – те ж, що було і в травні, і в липні, і під час останнього судового засідання, зараз всі говорять те ж саме», – повідомив Загородній.

На його думку, доводи сторони звинувачення слабкі: як і в попередньому розслідуванні, вони будуються на припущеннях, а не конкретних порушеннях з боку Віктора Медведчука.

«Перші слова сторони обвинувачення були, що Медведчук не згоден з інтеграційним курсом нинішньої української влади. Якщо він не погоджується з цим курсом, то все, що робив Медведчук, що говорив Медведчук, спілкуючись з певними посадовими особами України та сусідньої російської держави, це вже злочин. Це така позиція», – підкреслив Загородній.

Також він звернув увагу на те, що в цьому судовому засіданні беруть участь відразу шестеро прокурорів, в той час як на минулих їх було двоє чи троє.

«Думаю, вони, напевно, хочуть взяти не якістю, а кількістю. Подивимося. Але кількість їм не допоможе, тому що слабенько виглядають і самі прокурори, і їхні звинувачення», – констатував Юрій Загородній.

Опубліковано: 12 жовтня 2021
×
Приєднатися