Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній про справу Віктора Медведчука: Знову починається нечесна і непорядна гра з боку Зеленського

Під час засідання Печерського районного суду міста Києва прокурори попросили долучити до клопотання про продовження запобіжного заходу копію постанови, яка безпосередньо стосується клопотання, на підставі якого прокурори вибудовуватимуть свою позицію щодо продовження голові Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. При цьому адвокати Медведчука відзначили, що цей документ датований 20 серпня, а прокурори його надали для ознайомлення стороні захисту лише 2 вересня, під час судового засідання.

Про це під час перерви судового засідання, на якому за клопотанням прокуратури хочуть продовжити запобіжний захід Віктору Медведчуку, повідомив народний депутат України, керівник Миколаївської обласної організації ОПЗЖ Юрій Загородній.

Він підкреслив, що оскільки цей документ, датований 20 серпня, було надано стороні захисту лише 2 вересня, адвокатам Віктора Медведчука потрібний час для ознайомлення з цим новим документом, саме тому суддя оголосила перерву на одну годину.

«Знову починається нечесна, непорядна гра з боку Офісу Президента. Вони розуміють слабкість своєї позиції і починають здійснювати некоректні кроки щодо Віктора Медведчука. При цьому ми чітко знаємо, що жодного порушення закону Медведчук у своїй діяльності не вчиняв, це – суто політичне замовлення української влади», – акцентував увагу Загородній.

Політик переконаний, що координує та спрямовує дії проти Віктора Медведчука Президент Володимир Зеленський.

«Усі його васали – працівники Офісу Президента і прокуратури, намагаються виконати бажання Президента України й ізолювати від активної політичної діяльності головного опозиційного лідера країни Віктора Медведчука. Хочу повторити слова Генрі Форда, який сказав: "Якщо тобі здається, що весь світ налаштований проти тебе, знай – літак завжди злітає проти вітру". І як би чинна влада не намагалася заважати діяльності Медведчука, він "злетить" і повноцінно працюватиме на благо інтересів України», – зазначив парламентарій.

Тому, переконаний політик, як би не хвалився Зеленський, що «ера Медведчука закінчилася», вона лише починається, а ось ера чинного Президента і його влади закінчиться через два з половиною роки.

Парламентарій запевнив, що ОПЗЖ готова боротися за перемогу стільки, скільки буде потрібно.

«Боротимемося, щоб перемогти, тому що позиція нашої політичної сили і її лідера Віктора Медведчука полягає в тому, що ми відстоюємо інтереси громадян України. І те, як сьогодні живеться народу України, говорить про те, що Медведчук і ОПЗЖ – з українським народом, а влада – у меншості, в опозиції до українців», – підсумував народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній.

Опубліковано: 2 вересня 2021
×
Приєднатися