Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Цинізм влади просто зашкалює

«Наш гарант продовжує шукати дно цинізму свого режиму» – так охарактеризував ту маніпуляцію, яку Президент України називає опитуванням і має намір здійснити в день виборів, керівник Миколаївської обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Юрій Загородній.

«Серіал "Опитування-2020 від Зеленського" на стадії кульмінації. Мабуть, стало соромно за саму ідею такої безстидної маніпуляції, і наш гарант скоротив сценарій – озвучив у четвертій серії три "запитання", які залишилися. Я вже говорив про незаконність цієї акції – залишаю на совісті авторів саму ідею такого серіалу. І хочу залишити на розгляд правоохоронних органів ці явно корупційні діяння, коли так нахабно піарять партію влади, та ще й збираються це робити в день виборів – за гроші якихось "меценатів"», – заявив парламентарій.

Юрій Загородній наголосив на лицемірстві та цинізмі влади.

«Цинізм влади просто зашкалює. Людина, яка обіцяла, що першим буде ухвалений закон "Про народовладдя", фактично заблокувала його. А тепер раптом нахабно звинувачує своїх політичних опонентів у тому, що вони "бояться думки народу"! Ось так, просто дивлячись у камеру, заявляє: його противники (цитую) "переконують, що українці якісь дурні, неосвічені і, не дай боже, їх про щось питати"!» – підкреслив народний депутат.

Юрій Загородній нагадав: «Опозиційна платформа – За життя» неодноразово заявляла, що необхідно дізнатися думку народу, перш ніж ухвалювати рішення з найважливіших для країни питань, навіть більше, вимагала цього від влади, але вимоги партії просто проігнорували.

«У мене навіть бракує слів. Це коли ми, партія ОПЗЖ, навіть не просили, а вимагали провести референдум з питання продажу землі – вони ж це просто проігнорували, ухваливши закон усупереч думці народу. Ми вимагали через референдум вирішити питання прав мов нацменшин, зокрема викладання їх у школах, що гарантовано Конституцією. Та безліч питань, включно з планами влади розмістити в країні бази НАТО...» – зауважив парламентарій.

Але цинізму влади, схоже, немає меж.

«Президент (тримайтеся) заявив, що збирається проводити такі опитування (від "спонсорів"?) щомісяця або навіть щотижня!!! Він за кого всіх нас має, наш гарант?!» – заявив Юрій Загородній.

Опубліковано: 16 жовтня 2020
×
Приєднатися