Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Загородній: Мінські угоди прийняти не можна відкинути

«Нинішня влада, якій дісталася у спадок пастка під назвою "Мінські угоди", ніколи з неї не вибереться. Вона й не збирається цього робити. Тому що для неї реальний та міцний мир в країні не є головною метою. А заяви Зеленського про прагнення до миру – всього лише піар-хід, який він експлуатуватиме до кінця каденції. Останні заяви Єрмака саме про це», – сказав народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Загородній, коментуючи слова глави ОП про те, що протягом своєї каденції Зеленський закінчить війну на Донбасі.

«Президент Зеленський вже у грудні минулого року почав запевняти, що не переступить "червоні лінії", накреслені йому "партією війни"», – наголосив парламентарій.

«Його попередник, який перетворив війну на політичну опору своєї влади, а заразом і на прибутковий бізнес, укладаючи Мінські угоди, чудово розумів, що не виконуватиме їх. Йому треба було лише виграти час і продемонструвати своє нібито прагнення до миру. І Захід це розумів, тому й дав згоду на їх підписання. Водночас українська влада відразу ж почала заявляти, що не виконуватиме угоди, а санкції за це ввели проти Росії», – зазначив Юрій Загородній.

«Тепер ситуація виглядає як у відомій фразі: Мінські угоди прийняти не можна відкинути. І де Зеленському ставити кому? Виконати схвалені ООН і фактично узаконені його підписом в Парижі Мінські угоди і нарватися на радикалів Порошенка та можливе невдоволення альянсу? Або відмовитися від угод офіційно, у такий спосіб давши Європі привід зняти з Росії санкції? Мені здається, що нинішній режим залишить усе як є. І, на жаль, якщо після виборів у США Заходу знадобиться ескалація війни, Україну ніхто не питатиме», – заявив народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Загородній.

Опубліковано: 21 вересня 2020
×
Приєднатися