Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Юрій Солод: Ми об'єднуємося з фермерами Донбасу і всієї країни, щоб не допустити продажу української землі!

Наталія Королевська і кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по 47-му округу Юрій Солод відвідали фермерське господарство «Час» на Донеччині.

Зараз у всіх регіонах України йде збір врожаю, і підтримка сільгоспвиробника є дуже важливою для аграріїв.

«Ми важко пережили 2014-2015 роки, коли господарство зазнало величезних збитків. Але зараз, завдяки спільним зусиллям нашого колективу, ми розвиваємося і нарощуємо колишній, довоєнний темп виробництва. Ми тісно співпрацюємо з Юрієм Бойком, Наталією Королевською та Юрієм Солодом. Завдяки їхній принципової позиції в Україні прийнято закон «Про кооперацію». Як наслідок – дрібні фермери можуть кооперуватися в об'єднання і продавати свою продукцію великими партіями за вигіднішою ціною», – розповів Андрій Перебийніс, засновник фермерського господарства «Час», представник Всеукраїнської аграрної раді України.

Захист фермерства – один з пріоритетів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Наше найважливіше завдання – захистити українську землю і наших фермерів. Сьогодні готується нова програма співпраці з МВФ, і одна з головних її вимог – продаж землі. Якщо зняти мораторій і відкрити ринок землі – країну чекає катастрофа в повному розумінні цього слова. Її не зможуть купити звичайні люди, у них просто немає на це грошей. Її скуплять великі агрохолдинги та іноземні компанії. Ми об'єднуємося з фермерами Донбасу і всієї країни, щоб не допустити цього – земля є і повинна залишатися власністю народу. Ми не дозволили розпродати землю представникам режиму Порошенка, не дозволимо це зробити і «реформаторам» з парламенту і уряду, що залишилися біля керма», – сказав Юрій Солод.

Він також наголосив на необхідності перегляду умов участі України в СОТ і зоні вільної торгівлі з ЄС, розширювати ринки збуту, пропонуючи не тільки сировину, але і готову продукцію.

«Захищаючи власних виробників, ЄС встановлює мізерні квоти на безмитний імпорт української аграрної продукції. В результаті річні квоти "вибираються" за кілька місяців, а то і тижнів.

Також необхідно відновити торговельні відносини з Росією і розширити ринки збуту – це дозволить залучити інвестиції, створити нові робочі місця і зробити продукцію українських аграріїв конкурентоспроможною. Особливо важливим це є для фермерів Донбасу, чиї господарства сильно постраждали в результаті бойових дій», – підкреслив Юрій Солод

«Відсутність державної політики в питаннях кредитування, оподаткування, підтримки вітчизняного виробника поставила на межу виживання всіх українських фермерів. Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підготувала програму захисту українського виробника і українського фермерства. Вона, зокрема, передбачає кредитування під 5-7%, прозору процедуру надання землі під відкриття нових виробництв, процедуру закупівлі продукції державними фондами без монопольної і корупційної складових. Це дозволить захистити українську землю, підтримати українських фермерів і повернути людям віру в завтрашній день», – резюмувала Наталія Королевська.

Опубліковано: 8 липня 2019
×
Приєднатися